Rekord 27 finału WOŚP 2019 w Czaplach

PODZIEKOWANIE GRUPOWE 1485x1050

Zapraszamy do galerii zdjęć >TUTAJ<

WOSP19 1680x945

Zapraszamy 30 stycznia o godzinie 19:00 na spotkanie autorskie z Marszałkiem Radosławem Sikorskim

sikorski 1680x879

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie
Marszałkiem Radosławem Sikorskim wokół jego książki

Polska może być lepsza. Kulisy polskiej dyplomacji

30 stycznia, godzina 19:00

ul. Sienkiewicza 4

86-100 Świecie

Świat jeszcze przed chwilą patrzył na nas z podziwem. Liczono się z naszym zdaniem. Byliśmy wiodącym państwem Europy. Dziś patrzy się na nas ze zdumieniem. Stoimy z boku.

Władza mówi, że dumnie, ale faktem jest, że samotnie.

Po co nam Unia Europejska? Czy zagraża nam Rosja? Na ile możemy polegać na USA?
Jak wrócić do wielkiej gry?

Na takie pytania odpowiada Radosław Sikorski, wykładowca Harvardu, były minister obrony
i spraw zagranicznych.
Człowiek, który prowadził grę z największymi: Clinton, Ławrowem, Merkel czy Janukowyczem.

Więcej informacji pod linkiem:

Zapraszamy we wtorki i czwartki ferii zimowych na zajęcia z modelarstwa

modelarstwo ferie 742x1050