KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Cudowny Auggie

lekcja bibl 1680x1050

Kolejny „Literacki Poniedziałek w Bibliotece” związany był z powieścią „Cudowny chłopak” amerykańskiej autorki pochodzącej z rodziny o korzeniach kolumbijskich Raquel Jaramillo Palacio.

Podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej TWON w Świeciu wysłuchali kolejnych przygód Augusta Pullmana, które przeczytała Izabella Adamczyk, członkini DKK oraz Marcin Warmke, bibliotekarz. Tym razem uczestnicy spotkania poznali historię niezwykłego Augusta opowiedzianą przez jego siostrę Vię, koleżankę Summer oraz przyjaciela Jacka.

oprac. Marcin Warmke

Biblioteka w aplikacji Blisko!

blisko tło fb 1680x639

Zachęcamy do pobrania aplikacji mobilnej BLISKO. Dzięki niej będziecie na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami zarówno w siedzibie głównej biblioteki jak i w filiach!

Aplikacja jest łatwa w obsłudze, bez reklam i spamu, dostarcza informacje tylko z zaznaczonych serwisów, a przede wszystkim jest bezpłatna i nie pobiera danych użytkowników!

Linki do pobrania: >tutaj< 

Instrukcja obsługi: >tutaj<

W aplikacji możecie również włączyć powiadomienia od Gminy Świecie, informacje kulturalne z Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu oraz repertuar Studyjnego Kina Cyfrowego WRZOS. Dostępne są również powiadomienia o wyłączeniach prądu lub awariach w dostawie wody.

Więcej informacji o aplikacji: https://www.sisms.pl/ 

 

Z okazji Międzynarodowego Tygodnia E-książki zapraszamy po odbiór kodów na platformę IBUK Libra!

Rozpoczął się Międzynarodowy Tydzień E-książki! ????????????
Z tej okazji zapraszamy do przejrzenia zawartości na platformie IBUK Libra, gdzie dostępne będą dodatkowe pozycje! ????????
Kody dostępu można odbierać w naszych placówkach. Zapraszamy! ????

książki na przedwiośnie plakat 742x1050

Strona 1 z 106