Cudowny Auggie

lekcja bibl 1680x1050

Kolejny „Literacki Poniedziałek w Bibliotece” związany był z powieścią „Cudowny chłopak” amerykańskiej autorki pochodzącej z rodziny o korzeniach kolumbijskich Raquel Jaramillo Palacio.

Podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej TWON w Świeciu wysłuchali kolejnych przygód Augusta Pullmana, które przeczytała Izabella Adamczyk, członkini DKK oraz Marcin Warmke, bibliotekarz. Tym razem uczestnicy spotkania poznali historię niezwykłego Augusta opowiedzianą przez jego siostrę Vię, koleżankę Summer oraz przyjaciela Jacka.

oprac. Marcin Warmke

Biblioteka w aplikacji Blisko!

blisko tło fb 1680x639

Zachęcamy do pobrania aplikacji mobilnej BLISKO. Dzięki niej będziecie na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami zarówno w siedzibie głównej biblioteki jak i w filiach!

Aplikacja jest łatwa w obsłudze, bez reklam i spamu, dostarcza informacje tylko z zaznaczonych serwisów, a przede wszystkim jest bezpłatna i nie pobiera danych użytkowników!

Linki do pobrania: >tutaj<

Instrukcja obsługi: >tutaj<

W aplikacji możecie również włączyć powiadomienia od Gminy Świecie, informacje kulturalne z Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu oraz repertuar Studyjnego Kina Cyfrowego WRZOS. Dostępne są również powiadomienia o wyłączeniach prądu lub awariach w dostawie wody.

Więcej informacji o aplikacji: https://www.sisms.pl/

Z okazji Międzynarodowego Tygodnia E-książki zapraszamy po odbiór kodów na platformę IBUK Libra!

Rozpoczął się Międzynarodowy Tydzień E-książki! ????????????
Z tej okazji zapraszamy do przejrzenia zawartości na platformie IBUK Libra, gdzie dostępne będą dodatkowe pozycje! ????????
Kody dostępu można odbierać w naszych placówkach. Zapraszamy! ????

książki na przedwiośnie plakat 742x1050