KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

ZAPROSZENIE NA DKK 24.09.2019 r.

DKK 1485x1050

Spotkanie DKK 27.08.2019

kolaż 1575x1050

 

logo dkk 

Anna Stryjewska „Chłopiec z ulicy Wschodniej”

Marcin Wilk „Kwiatkowska. Żarty się skończyły” 

Człowiek zawsze pozostaje tajemnicą. Człowiek powinien być tajemnicą

Zanim rozpoczęła się dyskusja Klubowicze mieli okazję obejrzeć fragmenty dwóch materiałów filmowych prezentujących sylwetkę i znakomite role teatralne i filmowe aktorki.  W filmie „Notacje: Irena Kwiatkowska. Nogi roztańczone” liczne nagrania archiwalne ze spektakli z jej udziałem przeplatane są fragmentami wypowiedzi aktorki. Artystka opowiada o rodzinie, z której pochodzi i o tym, jakim była dzieckiem. Mówi też o swoich sposobach na uspokajanie młodej publiczności i zdradza, jak powinno się grać sceny komiczne. Było to doskonałe wprowadzenie do biografii aktorki. Intymny portret „kobiety pracującej”, który stworzył Marcin Wilk okazał się wyjątkowo ciekawą lekturą. Dziennikarz, jako pierwszy dotarł do niepublikowanych dotąd pamiętników artystki, dokumentów, listów oraz fotografii. Rozmawiał z osobami, które Irenę Kwiatkowską znały najlepiej: z bratanicą Krystyną czy wieloletnią gosposią Zosią.

Czytaj więcej: Spotkanie DKK 27.08.2019

ZAPROSZENIE NA DKK 27.08.2019

Ostatnio zaktualizowane2 1485x1050

DKK - Virgilia Sapieha „Amerykańska księżna. Z Nowego Jorku do Siedlisk”

DKK 30 KOLAŻ 1575x1050

logo dkk

Virgilia Sapieha „Amerykańska księżna. Z Nowego Jorku do Siedlisk”

 

           Wakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki za nami. W upalne lipcowe popołudnie Klubowicze rozmawiali o książce Virgili Sapiehy „Amerykańska księżna. Z Nowego Jorku do Siedlisk”. Wspomnienia te bardzo przypadły do gustu Klubowiczów. Jak powiedziała jedna z Pań: Jest to książka w moim stylu, w kręgu moich zainteresowań.

Czytaj więcej: DKK - Virgilia Sapieha „Amerykańska księżna. Z Nowego Jorku do Siedlisk”

Strona 1 z 43