KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Zapraszamy na "Ferie w Piątce"

plakat ferie 2018 743x1050

Świąteczne warsztaty plastyczne w filii nr 5

ozdoby świąteczne 743x1050

14 grudnia w Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyły się  świąteczne warsztaty plastyczne. Uczestnicy wykonywali ozdoby choinkowe. Powstały piękne gwiazdy, bombki i uroczy bałwanek. Wszystkie dekoracje zawisły na naszej bibliotecznej choince. Chętnym biorącym udział w warsztatach serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania.

Oprac. Magdalena Bieńkowska

Mikołajkowe zabawy z przedszkolakami

mikołajki kolaż 1485x1050

W oczekiwaniu na radosny czas Świąt Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy wesołe zabawy mikołajkowe. Jako pierwsze odbyły się dwa spotkania w świeckim Przedszkolu nr 7 Puchatek (4.12), gdzie wspólnie z dziećmi sprawdziliśmy naszą wiedzę na temat świątecznych tradycji. Pomogliśmy także Mikołajowi w uporządkowaniu listy z prezentami, a na zakończenie rozruszaliśmy ciało podczas tańca ze Śnieżynką.

Kolejne dwa spotkania odbyły się już w naszej wypożyczalni, którą odwiedzili najstarsi podopieczni Przedszkola nr 8 Motylek (14.12). Za wspólnie spędzony czas serdecznie dziękujemy, a naszym Czytelnikom, zarówno tym zupełnie małym jak i całkiem dużym życzymy radosnych, ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

 

Pracownicy Filii nr 5 na Mariankach

Strona 1 z 98