KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Młodzi menedżerowie kultury w bibliotekach.

baner mmkwb 145x145                                    TIT E logo

 


 

„Młodzi Menedżerowie Kultury” to projekt, który powstał, aby młodzi ludzie pochodzący z mniejszych miast i wsi mieli okazję rozwinąć swoje pasje i podzielić się nimi z innymi.

W jaki sposób?

Realizując pierwszy, samodzielny projekt społeczno-kulturalny w swojej miejscowości – wymarzone warsztaty, wspólną akcję sąsiedzką, działania dla dzieciaków i rówieśników, spotkania z profesjonalnymi twórcami oraz zdobywając nowe umiejętności – filmowe, dziennikarskie, fotograficzne, plastyczne, teatralne…

Od 2002 roku odbyło się już 5 edycji projektu Wzięło w nich udział ponad 100 młodych menedżerów kultury. W całej Polsce zorganizowali oni w ramach projektu ponad 80 działań kulturalnych.

16 sierpnia 2010 r. ogłosiliśmy nabór młodych ludzi (15-25 lat) i bibliotekarzy/bibliotekarek do nowej, specjalnej edycji projektu realizowanego przez Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę” w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

W tym roku do działania zapraszamy dwuosobowe Zespoły złożone z:

> młodego menedżera/menedżerki – osoby w wieku 15-25 lat – mającej pomysł na działanie kulturalne w swojej miejscowości,

> bibliotekarza/bibliotekarki z lokalnej biblioteki.

 Zaproszenie kierujemy do osób z ponad 600 gmin, które biorą udział w Programie Rozwoju Bibliotek.

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie mogą również sprawdzić, czy ich gmina bierze udział w programie na stronie: www.mmk.e.org.pl

Jak można się zgłosić ?

>   Do 20 października 2010 r. Zespoły mogą zgłaszać się do udziału w projekcie.

> Formularz Zgłoszeniowy dla młodych znajduje się na stronie projektu: www.mmk.e.org.pl

>   Formularz Zgłoszeniowy dla bibliotekarek i bibliotekarzy dostępny jest w Wirtualnym Segregatorze biblioteki na stronie: www.biblioteki.org

> Spośród nich zostanie wybranych trzydzieści zespołów, które wezmą udział w kilkudniowych warsztatach Warszawie (listopad 2010).

Warsztaty

Podczas kilkudniowych warsztatów w Warszawie – szalonych, inspirujących i praktycznych - uczestnicy dowiadują się jak pomysł zamienić w realny projekt, jak zdobyć pieniądze na swoje działania, jak się promować i jak zdobywać partnerów. Spotykają się z doświadczonymi artystami, twórcami, animatorami, menedżerami kultury i dziennikarzami. Po szeregu spotkań i warsztatów młodzi menedżerowie kultury będą przygotowani do zaplanowania swojego projektu i wezmą udział w konkursie dotacyjnym.

Dotacje

W ramach konkursu dotacyjnego Zespoły będą mogły uzyskać dofinansowanie na zaplanowane działania, w wysokości do 2700 złotych. Korzystając z przyznanych im grantów pobudzą kulturalnie swoje miejscowości, ożywią przestrzeń bibliotek i zainspirują do działania innych.

Realizacja działań

Po otrzymaniu dotacji młody menedżer kultury we współpracy z bibliotekarzem/bibliotekarką z lokalnej biblioteki, zrealizuje swój projekt.

Pomogą mu w tym:

stały kontakt z organizatorkami projektu (telefoniczny, mailowy, a także osobisty);

odwiedziny Latających Animatorów Kultury, czyli doświadczonych instruktorów, którzy poprowadzą wybrane przez MMK warsztaty;

> e-Akademia, czyli strona internetowa przygotowana z myślą o MMK – niezbędnik młodego menedżera pełen pomocnych artykułów, scenariuszy i wywiadów;

> wizyty studyjne, czyli odwiedziny młodych menedżerów kultury w czasie realizacji ich projektów w różnych częściach Polski.

 

KONTAKT:

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych   "e"

ul. Mokotowska 55, 00-542 Warszawa

(022) 396 55 16 lub 19

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Skype: Projekt_MMKwB

 

 

Agnieszka Pajączkowska (koordynatorka projektu)

tel. komórkowy: 506090915

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Julia Biczysko (asystentka projektu, promocja)

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

logo PRBProjekt "Młodzi menedżerowie kultury w bibliotekach" prowadziny jest przez Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę” w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

 

ZOBACZ TEŻ

 

                    

Komentarzy (0)

Cancel or