KLAUZULA INFORMACYJNA
w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu ul. Sienkiewicza 4, tel. 52 333 48 10, faks 52 333 48 15, e-mail kontakt@bibliotekaswiecie.pl
 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych: tel. 607 753 475, e-mail: daneosobowe24h@wp.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu możliwości wykonania przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu ustawowych zadań publicznych oraz realizacji umów.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być organy publiczne lub podmioty działające w zakresie i celach, które wynikają z przepisów prawa.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:
  - uzyskania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, chyba że przepisy RODO będą stanowiły inaczej;
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie odbywało się na podstawie wyrażonej zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. 

 

A- A A+


SZUKAJ W BIBLIOTECE
książki, multimedia-wszystko w jednym miejscu!Zmiana języka:

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 52 333 48 10

Zapraszamy 5 grudnia o godz. 18:00 na Wieczorek poetycki Krzysztofa Spycha

plakat a3 krzywe 746x1050

Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu

zaprasza na wieczorek poetycki Krzysztofa Spycha,

5 grudnia (środa) o godz. 18:00,

który połączony będzie z premierą tomiku wierszy „Czuję i wiem”

 

„Czuję i wiem” - pod takim tytułem ukazał się nowy tomik wierszy Krzysztofa Sycha, który został objęty mecenatem: Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świeciu oraz Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu. Krzysztof Spych urodził się w Świeciu nad Wisłą w 1969 roku. Członek Grona Literackiego „Zielony Kot” działającego przy OKSiR w Świeciu, laureat licznych konkursów poetyckich, m.in. Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jana Jakubika, Turnieju Jednego Wiersza o Statuetkę Zielonego Kota 2013 i 2014.

Pisze odkąd sięga pamięcią. Jego uczestnictwo w zajęciach Grona Literackiego działającego od 1996 roku, zaowocowało kilkoma zbiorowymi publikacjami: „Pudełko z wierszami” (2003), „Wierszopudło” (2011), „Jesień Poetycka” (2014) „Letteratura” (2015). Jest autorem tomiku „Cierpki smak życia” (2017).

Wieczorek poetycki Krzysztofa Spycha

5 grudnia (środa) o godz.18:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu, ul Sienkiewicza 4

Wstęp wolny!
spych 1485x1050

Spotkanie z Łukaszem Wierzbickim, 04.10.2018

wierzbicki pazdz 1517x1050

W dniu 4 października 2018r., w siedzibie głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świeciu gościł znamienity autor książek dla dzieci – Łukasz Wierzbicki. Na spotkanie poranne przybyli reprezentanci szkół z terenu powiatu świeckiego, natomiast po południu obecna była młodzież, dzieci duże i małe oraz dorośli. Autor, który jednocześnie jest podróżnikiem, w fascynujący, angażujący publiczność sposób opowiadał o przygodach bohaterów ze swoich książek. Można było nie tylko dowiedzieć się ciekawych faktów, podyskutować, ale również szczerze pouśmiechać. Dodać należy, że opisywane przezeń postacie nie są fikcją literacką, a ich historie wydarzyły się naprawdę. Uczestnicy mieli okazję obejrzeć przeróżne rekwizyty podróżnicze autora, zapozować do zdjęcia w kapeluszu lub hełmie, otrzymać autograf. Dziękujemy za spotkanie!

Oprac. Anna Mokwa

Zapraszamy 4 października na spotkanie z Łukaszem Wierzbickim

Strona 1 z 28